Bedavaya EA Play Abonesi Nasıl Olunur?
Bedavaya EA Play Abonesi Nasıl Olunur?
in

Bedavaya EA Play Abonesi Nasıl Olunur?

Bedavaya EA Play abonesi nasıl olunur? Microsoft, Xbox ve oyun servisleri aracılığı ile attığı sıra dışı adımlar beraber, en azılı rakibi PlayStation’ı zorlamaya başladı. Ülke ekonomimizin döviz kuru ile ilgili problemler de göz önüne alındığında, Microsoft’un atmış olduğu bu adımlar, hayli dikkat çekici oldu.

Bedavaya EA Play Abonesi Nasıl Olunur? Detaylı Anlatım

Game Pass Sahipleri EA Play’e Bedava Ulaşacak

Microsoft, geçtiğimiz günlerde Xbox Series X ve Series S modelleri için kafalara takılan soru işaretlerine açıklık getirdi. Microsoft, fiyat, çıkış tarihi, ön sipariş tarihi gibi merakla beklenen soruların cevaplarını resmi bir duyuru ile açıkladı. Yapılan duyuruda, Xbox Game Pass cephesindeki düzenlemelerin de üstünde duruldu.

Microsoft, önümüzdeki yeni dönemde Xbox Game Pass Ultimate ve Game Pass for PC sahibi olanlara, ek ücret talep etmeksizin EA Play üyeliğini hediye olarak sunacağını açıkladı.

Çeşitli Fırsatlar Sunacak

Windows 10, Xbox One, Xbox Series X ve S platformlarında, söz konusu olan Xbox Game Pass sürümlerine sahip olan oyun severlerin yakalayabileceği fırsatlar ise yakın zamanda oyuncular ile buluşacak.

Çıkış yapacak olan her yeni oyun ile Game Pass kullanıcılarına birçok imkan ve fiyat avantajı sunmayı hedefleyen Microsoft’un Electronic Arts ile giriştiği iş birliği sayesinde Xbox konsollarında 40’a yakın, oldukça önemli yapımı da bünyesinde barındıracağını belirtmekte fayda var.

Report

Ne Düşünüyorsun?

3 puan
+oy -oy
PlayStation Store İndirimleri

PlayStation Store İndirimleri

World of Warcraft Shadowlands Güncellenmiş Sistem Gereksinimleri

World of Warcraft Shadowlands Güncellenmiş Sistem Gereksinimleri