Avatar Oyununun İptal Edilmediği Açıklandı 758x430 - Avatar Oyununun İptal Edilmediği Açıklandı
Avatar
in

Avatar Oyununun İptal Edilmediği Açıklandı

Ubisoft ‘un geliştirdiği The Avatar Project adlı oyunun iptal edilmediği ve hala oyunun geliştirilme aşamasında olduğu duyuruldu. Avatar ‘ın resmi Twitter hesabından yayınlanan duyuruda, oyunseverlerin merakla beklediği oyunun geliştirilme aşamasında olduğu belirtildi.

Ubisoft, iki yıldan fazla bir süre önce Avatar oyunu üzerinde çalıştıklarını duyurmuştu. Bu açıklama ile oyunseverler tarafından heyecanlı bir bekleyiş başlamıştı. Ancak bu duyurunun üzerinden uzun bir süre geçmesine rağmen başka herhangi bir açıklama gelmemişti. Dolayısıyla bu durum oyunseverler tarafından oyunun iptal edildiği şeklinde düşünmelerine neden olmuştu. Tam da bu sırada Avatar ’ın resmi Twitter hesabından bir paylaşım yapıldı. Bu paylaşıma göre oyunun iptal edilmediği ve hala geliştirilme aşamasında olduğu belirildi.

Avatar için birlikte çalışılacak

Piyasaya çıktığı zaman çok büyük bir etki oluşturması beklenen oyun, Division serisini de üreten Massive Entertainment firması tarafından yürütülüyor. Bu noktada Massive firması, hala geliştirilme aşamasında olan oyunun piyasaya sürülmesi için FoxNext Games ve Lightstorm Entertainment firmalarıyla beraber çalışacak.

Bir oyunsever Twitter ‘da yeni nesil açık dünya oyunu olacak olan oyunun hala geliştirilme aşamasında mı olduğunu veya iptal edilip edilmediği sordu. Bu soru üzerine Avatar ’ın resmi Twitter hesabı cevap olarak oyunun iptal edilmediğini, hala geliştirilme aşamasında olduğunu açıkladı.

Heyecanlı bir bekleyişe sebep olan The Avatar Project; herkesin bildiği, bir çok rekor kıran Avatar filminin bir franchise ’ı olarak piyasaya çıkacak. Oyun, Pandora ’nın sahip olduğu harikaları tüm oyunseverlere ulaştırmak ve harika bir deneyim sunabilmek için Snowdrop oyun motorunu kullanıyor.

Oyunun ne zaman piyasaya çıkacağı ya da şu sırada ne aşamada olduğu ile ilgili çok daha fazla bir ayrıntı bulunmuyor. Yapılan tahminlere göre Ubisoft firması yeni oyununu, yakında gelecek nesil konsol platformları için satışa sunacak. Bu konu ile ilgili başka bir söylenti yer almadığı için de oyunun, şuan ki konsollar için çıkış yapmayacağını söyleyebiliriz.

Yeni PlayStation 5 ’in yaklaşan yeni yılda tanıtılacağını ve bu süreçte yeni Xbox ’ın da tanıtılacağını düşünürsek, The Avatar Project oyunu için en olabilir çıkış tarihinin 2021 ya da 2022 yılları olduğunu söylemek doğru olabilir.

Report

Ne Düşünüyorsun?

5 puan
+oy -oy

Yorumlar

Yükleniyor...

0
PlayStation Ödülleri 2019 150x150 - PlayStation Ödülleri 2019 ’un Kazananları Belli Oldu

PlayStation Ödülleri 2019 ’un Kazananları Belli Oldu

eFootball PES 2020 150x150 - Konami, eFootball PES 2020 Lite 'ı Duyurdu

Konami, eFootball PES 2020 Lite ‘ı Duyurdu