in

Apple’dan Oyun Bilgisayarı Geliyor!

2019 12 29 14 19 59 - Apple'dan Oyun Bilgisayarı Geliyor!

E sporlar bu sene oldukça hızlanmaya başladı ve büyük bir gelişim gösterdiği için ön plana çıkarılıyor.

Mac bilgisayarlar ile yeni bir oyun platformuna doğru yola çıkmayı düşünen Apple, oyunculara özel bir çalışma yapıyor. Apple’ın Mac bilgisayarlarının oyuncular için özel olarak tasarlanmadığı bilinen bir gerçek. Mac bilgisayarların bazıları oyun desteği sağlayan yazılımlara sahip olsa da Apple’ın Mac bilgisayarlar için oluşturduğu asıl hedef kitlesi profesyonel kullanıcılar. Fakat yakın bir zamanda bu durum değişebilir.

Elde edilen yeni bir bilgi, Apple’ın yalnızca oyunlar için tasarlanmış bir Mac üzerinde çalıştığına işaret ediyor. 2020 yılında kullanıcıya sunulması planlanan Mac, fiyatı uygun olduğu takdirde oyun severlere bambaşka kapılar açabilir. Bu yüzden değişimleri ve beklentileri kendine has ve ayrıcalıklı bir dil ile kullanabiliyor ve özverili bir çalışma ile ilerletebiliyorsunuz.

5 bin dolar etiketi olabilir!

Apple bu konuda yalnızca oyunlara adanmış bir bilgisayar olarak ön plana çıkarılacak. 5000 bin dolar seviyesinde sunulabileceği düşünülen bu oyun, tam olarak nasıl bir çalışma oluşturuyor acaba net bir çözüm ön plana çıkmıyor.

Tahminler daha çok masaüstü bilgisayarlar ile ilgili oluşturulduğu için genellikle çözümler çıkıyor karşımıza. Bu konuda her türlü farklı ve yenilikçi çalışmaları kendi içinizde değerlendirebilirsiniz. Yeni abonelik panelleri gerçekten de ilgi çekmeye devam ediyor. Hem farklılıkları hem de yenilikleri kendine has bir hizmet ile sunan bu yapı, bakalım karşımızda nasıl bir gündem oluşturacak.

Report

Ne Düşünüyorsun?

7 puan
+oy -oy

Yorumlar

Yorum Bırak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
2019 12 29 14 33 29 150x150 - 59 TL'lik Steam Oyunu Epic Store'da Ücretsiz Oluyor!

59 TL’lik Steam Oyunu Epic Store’da Ücretsiz Oluyor!

2019 12 22 21 33 14 150x150 - Ekmek Kızartma Makinesi İle Dark Souls 3 Oynamak!

Ekmek Kızartma Makinesi İle Dark Souls 3 Oynamak!