in

Apple Music Uzaktan Nasıl Yönetilir?

Apple Music Uzaktan Nasıl Yönetilir?
Apple Music Uzaktan Nasıl Yönetilir?

Apple Music uzaktan yönetme, iOS kullanıcıları için büyük önem taşıyor. Apple Music uygulamasında yer alan pek çok müziği telefona indirmek, oradan müzikleri kontrol etmek gibi işlemler mümkün oluyor.

Aranan ve dinlemek arzu ettiğiniz pek çok müziğin yer aldığı Apple Music, 3 ay bedava dağıttığı deneme hakkını kullanıcılarına vererek onların mağdur olmasını engelliyor.

Apple Music Uzaktan Nasıl Yönetilir? Detaylar

Öncelikle Macintosh işletim sistemi olan bir bilgisayara iTunes yüklenmesi gerekmektedir. ITunes başarılı bir biçimde bilgisayara yüklendikten sonra Apple Music üyeliğinin bağlantılı olduğu hesap ile yani telefondaki Apple Kimliği ve parolası ile iTunes girişi yapılıyor. Daha sonra İphone telefona App Store’da yer alan Remote uygulamasını indirmek gerekmektedir. Bu ikisi uygulama da indirildikten sonra İphone’dan Remote, bilgisayardan da iTunes girişi yapılıyor.

Ardından yüklenen remote uygulamasından aygıt ekle bölümü açılmalıdır. Bu bölüm açıldıktan sonra iTunes üstünde Remote’un açıldığına dair uyarı tarafınıza iletilecektir. Remote butonuna tıkladıktan sonra telefona gelen ekran kodu iTunes’a girilmelidir. Dört rakamdan oluşan bu kod iTunes’a girildikten sonra telefonunuz ile bilgisayarınız arasındaki bağlantı sağlanmış oluyor.

İphone Uzaktan Bağlandıktan Sonra Ne Yapılır?

Bütün işlemleri doğru biçimde yaptıktan sonra hızlı bir şekilde gerçekleşen olan bu Apple Music uzaktan yönetme işlemi ile telefonda pek çok işlemi yapmak mümkün olmaktadır.

Telefon içindeki Apple müzik uygulamasında yer alan müziklere liste oluşturmak, buraya yeni müzikler eklemek, buradaki müzikleri açıp dinlemek ve bu müzikleri farklı kategorilere koymak gibi işlemler yapılabilen işlemlerin ilk başta gelenleri olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Bunların beraberinde müziklerin ve telefonun kapasitelerini görmek, ona göre ayarlamalar yapmak da mümkün oluyor.

Telefonda yer alan içeriklere uzaktan bağlantı ile daha fazla hakim olunuyor. Müzikleri kolay bir biçimde düzenleyebilmek Apple cihaza uzaktan bağlanmanın en önemli avantajlarından birisi olarak gözüküyor. İstenildiği gibi müzik arşivi yapılabiliyor olması da bir diğer dikkat çekici fayda.

Arama Terimleri:

telefondan bilgisayardaki imusic control etme

Report

Ne Düşünüyorsun?

5 puan
+oy -oy
Instagram Nasıl Dondurulur?

Instagram Nasıl Dondurulur?

LG Q42 Tanıtıldı - Özellikleri Nelerdir?

LG Q42 Tanıtıldı – Özellikleri Nelerdir?