in

Apple Arcade Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Apple Arcade Nedir?
Apple Arcade Nedir?

Apple Arcade nedir? Özellikleri nelerdir? Apple şirketi, geçtiğimiz yıl içerisinde mobil oyun servisini resmi olarak kullanıma sunmuştu. Kısa süre içerisinde büyük ilgi gören oyun servisi, mobil oyun dünyasında yepyeni bir dönemin başlamasına sebep oldu. Oyun severler, söz konusu platform içerisindeki oyunları, tüm Apple cihazlarından sorunsuz ve akıcı bir şekilde oynayabilmektedir. Peki, son dönemin en dikkat çeken servislerinden biri olan Apple Arcade Nedir? Özellikleri nelerdir? Merak edilen tüm bu soruların cevaplarını gelin detaylı olarak birlikte inceleyelim.

Apple Arcade Nedir?

Apple Arcade, Apple tarafından özel olarak geliştirilen yeni mobil tabanlı oyun servisidir. Kullanıcılar, söz konusu servis sayesinde birçok önemli yapımı herhangi bir ek ücret ödemesi yapmadan son derece kolay ve akıcı bir şekilde mobil cihazlarından oynayabilmektedir.

Son derece popüler olan oyun servisinde ayrıca çapraz platform desteği de bulunmaktadır. Oyun severler, söz konusu oyunları hem iPhone hem iPad hem Mac hem de Apple TV cihazlarından oynayabilmekte ve paylaşabilmektedir.

Apple Arcade Özellikleri

Apple şirketi tarafından özel olarak geliştirilen mobil tabanlı oyun servisi Apple Arcade özellikleri ile dikkat çekiyor. İşte, son dönemin en popüler servisinin özellikleri;

  • Mobil oyun servisine üye olan kullanıcılar, tek bir abonelik ile tüm oyunlara erişebilmektedir.
  • Kullanıcılar, söz konusu servis içerisinde yer alan tüm oyunları reklamsız bir şekilde oynayabilmektedir.
  • Mobil oyun servisi içerisinde yer alan oyunlar hem online hem de offline bir şekilde oynanabilmektedir.
  • Tek bir abonelik ile birlikte 6 kişi mobil oyun servisinden yararlanabilmektedir.
  • Mobil oyun servisi içerisinde çapraz platform desteği bulunmaktadır.

Apple Arcade Fiyatı

Geçtiğimiz yıl içerisinde kullanıma sunulan mobil oyun servisi Apple Arcade fiyatı ile son derece dikkat çekiyor. 35 TL fiyat etiketine sahip olan mobil oyun servisinde ayrıca ücretsiz deneme imkânı da bulunuyor. Kullanıcılar, söz konusu servisi ücretsiz ve sınırsız bir şekilde deneyebiliyor.

Apple Arcade İçerisinde Yer Alan ve Dikkat Çeken Yapımlar

Oyun severler başta Sneaky Sasquatch, Sonic Racing, Spyder, Crossy Road Castle ve LEGO Brawls olmak üzere birbirinden önemli oyunları sorunsuz ve akıcı bir şekilde oynayabiliyor. Apple Arcade kütüphanesinde ayrıca 100’ den fazla oyun bulunuyor.

Report

Ne Düşünüyorsun?

5 puan
+oy -oy

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
Godfall Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Godfall Sistem Gereksinimleri Açıklandı

The Textorcist Oyunu Epic Games Store'da Bedava

The Textorcist Oyunu Epic Games Store’da Bedava