in

Apex Legends 1.2 Yaması Yayınladı

Apex Legends 1.2 Yaması Yayınladı

Kısa süre içerisinde battle royal oyunları arasında popüler bir konuma gelen Apex Legends aldığı güncellemelerle hatalarını gidermeye devam ediyor. Apex Legends 1.2 yaması ile birçok bug ve oyun hatası düzelmiş durumda. Yazımızda yamaya ait yenilikleri ve düzeltilen hataları detaylı olarak öğrenebileceksiniz.

Apex Legends 1.2 yamasında sadece hata gidermeleri yapmadı. Aynı zamanda oyuncuları sevindirecek bir etkinliğini de yayınladı. Etkinlik sınırlı süre için geçerli olup, 4 Haziran 2019 ve 2 Temmuz 2019 tarihleri arasında kullanıcıların erişimine açık olacak.

Apex Elite Queue Etkinliği

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz etkinliğin adı Apex Elite Queue olarak karşımıza çıkıyor. Etkinliğe katılmak için bir şey satın almanıza veya bir yere üye olmanıza gerek yok. Adından da anlaşılacağı üzere etkinliğe katılmak için sadece normal sıradan oyuna girip ilk 5’te yer almanız gerekecek. İstediğiniz normal oyun modunda istediğiniz karakter ile ilk 5’e girdikten sonra en iyi olduğunuzu kanıtlayacaksınız. Ödül olarak ise rozetler, silahlar ve XP’ler sizlerin olacak. Etkinlik süresi boyunca halka daha hızlı daralacak, halka daraldıktan sonra zehirli alanda kalanların canları çok daha çabuk gidecek.

The Pit Üzerinde Değişiklik

Apex Legends 1.2 yaması ile The Pit arenasında önemli güncellemeler yapıldı. Apex Legends’ın haritasında görünümüyle ihtişam saçan The Pit bölgesi loot açısından çok düşük bir bölgeydi. Savaş bölgesinin bu kadar düşük loota sahip olması oyuncuların dikkatini çekiyordu. Oyuncuların taleplerini ve şikayetlerini dikkate alan Respawn önemli bir değişikliğe gitti. Artık The Pit üzerinde haritanın en fazla lootunu göreceksiniz. Diğer bölgelerde bulunan lootlardan çok daha fazlası The Pit üzerinde yer alacak. Bu yamadan sonra artık oyuncuların bu alana inip burada büyük savaşlar vereceğini söyleyebiliriz. Siz de büyük lootların sahibi olmak için The Pit alanına inebilir, takım arkadaşlarınızla doyasıya çatışabilirsiniz.

Kings Canyon Güncellemesi

bdsw05yire231 - Apex Legends 1.2 Yaması Yayınladı
  • Thunderdome üzerinde lootların daha basit görünmesine yönelik ve loot fazlalığına yönelik düzeltilmeler yapıldı.
  • Üst başlıkta bahsettiğimiz gibi The Pit’in lootu 2 katına çıktı.
  • Yamuk binaların batısına yeni lootlar eklendi.
  • Bazı lootlar yer altında ve çukurlarda yer alıyor.
  • Jump Towers’a ping attığınızda bazı sesler duyacaksınız. O sesler de 1.2 yaması ile eklendi.

Yaşam Geliştirmeleri

hnhb3zwsre231 - Apex Legends 1.2 Yaması Yayınladı
  • Ölüm kutusu yağmalarken gecikmeler ve buglar düzeltildi.
  • Küçük harita görünümde siz uçaktayken hatalar oluyordu, hatalar düzeltildi.
  • Legendary sınıfına ait karakterlerden birden fazla alınma hatası düzeltildi.
  • Kadro özeti sayfasında imleç eklemesi yapıldı. Özet sayfasındayken diğer oyuncuların sesini kapatıp açabiliyorsunuz. Aynı zamanda bağlantısı kesilmiş arkadaşlarınızı burada bildirebiliyorsunuz.

Oyuna Eklenen Yeni Ses Dilleri

French, German, Spanish, Italian, Russian, Polish, Japanese, Mandarin. Apex Legends 1.2 yaması üzerinde maalesef Türkçe ses desteği bulunmuyor. Fakat ilerleyen yamalarda Türkçe dilinin de olacağı söylenmektedir.

Daha fazla oyun haberlerini takip etmek için “Oyunlar” kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Report

Ne Düşünüyorsun?

6 puan
+oy -oy
Platin

Yazar Batuhan

ŞerifOnaylı Kullanıcıİçerik YazarıYıllık Üye

Yorumlar

Yorum Bırak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
BiP Yeni Özellik Kullanılabilir Durumda

BiP Yeni Özellik Kullanılabilir Durumda

Kısa Süre için Ücretsiz iOS Uygulamaları

Kısa Süre için Ücretsiz iOS Uygulamaları