blank - Animal Crossing: Pocket Camp ve Ücretli Üyelik Sistemi
in

Animal Crossing: Pocket Camp ve Ücretli Üyelik Sistemi

Önümüzdeki günlerde yaş olarak 2. yılını devirecek olan Animal Crossing: Pocket Camp, yeni güncellemesi ile pek çok oyun severe müjde veriyor.

Oyunda yeni bir üyelik seviyesi geliyor ve satın alınabilir bir sisteme geçiliyor. 2017 senesinin ekim ayında piyasaya sürülen bu oyun, dünya çapında oynanmaya başlamıştı. Nintendo tarafından geliştirilen bu oyun, yaklaşık 15 milyon kez indirilmişti ve oldukça geniş bir patlama yapmıştı.

Oyunda bir kamp oluşturuyorsunuz ve hayvan dostlarla birlikte bir yaşam alanına ulaşıyorsunuz. Bazı etkinliklerin yapıldığı oyunda, size ait bir karavana sahip oluyorsunuz. Bir şekilde özelleştirebiliyorsunuz. Şimdi de yeni bir üyelik sistemine geçiş yapan oyun oldukça ilgi çeken bir dile sahip diyebiliriz bu yüzden.

730b43fed15611509a9d91f362d0486f20627e05 - Animal Crossing: Pocket Camp ve Ücretli Üyelik Sistemi

Animal Crossing: Pocket Camp oyunu, geçtiğimiz günlerde yayımladığı bu duyuruda oldukça tatlı bir görsel sundu. Bildirimlerde de görüldüğü üzere yeni ücretli sistemler için henüz net bir fiyat bilgisi yok. Bu yüzden de kişilerin isteklerine dair çok daha hızlı ve etkin bir cevap verilmesi bekleniyor. Üyeliklerle ilgili olarak kapınıza bir kamp görevlisi atıyorsunuz ve ardından size ihtiyaçlarınız kadar destek olunuyor.

Eşyalarınızı toplamak ve depolarınızı oluşturmak gibi seçenekler sunan bu oyun, oldukça renkli bir dünyaya sahip. 20 Kasım günü açıklanması planlanan oyun ücretleri ve üyelik bilgileri ile ilgili sizler de zaman kaybetmeyin. Ücretli abonelik sistemi biraz tepki çekecek gibi görünse de, aylık ücretli versiyonlar ile birlikte oyuna daha fazla geliştirme eklenebileceğinin de sinyalini veriyor.

Report

Ne Düşünüyorsun?

5 puan
+oy -oy

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
blank - Google Arama Sonuçlarında Manipülasyon Mu Yapıyor?

Google Arama Sonuçlarında Manipülasyon Mu Yapıyor?

blank - Age of Empires 4 'te Oyun İçi Alım Satımlar Bulunmayacak

Age of Empires 4 ‘te Oyun İçi Alım Satımlar Bulunmayacak