blank - AirPods Pro Özellikleri
in

AirPods Pro Özellikleri

Büyüleyici bir ses deneyimi ile satışa sunulan Airpods Pro, aktif gürültü önleme sistemiyle müzik ve film zevkinizi ikiye katlayacaktır. Estetik tasarımıyla gün boyu rahat bir şekilde kullanabileceğiniz kulaklık, telefonunuzla kolay bir şekilde bağlanabiliyor. Sadece telefonunuz değil Apple Watch’ınıza bile entegre olabiliyor. Hiçbir ek ayar gerektirmeyen yeni nesil kulaklık, alır almaz kullanmaya olanak sağlıyor. Çevrenizden gelen sesleri tamamen izole eden kulaklık, dinleme esnasında odaklanmanızı bozmadan ihtiyacınız olanı size vermektedir. 

B9F76D8A A719 4ACC A7F3 BB42887D0DE2 - AirPods Pro Özellikleri

Kablosuz kulaklıklarda genelde konuşma kalitesi düşük olurken Airpods Pro özellikleri arasında kesin, net ve bağlantı kopmadan görüşme garantisi sunmaktadır. Kulaklığın şeffaf mod özelliğiyle ise dışarıdan gelen sesleri duymak istediğinizde kolaylıkla bunu sağlayabilirsiniz. Hem içte hem de dışta mikrofonları bulunduğu için sohbet ve acil aramalarda kulağınızdan çıkarmadan konuşmaya başlayabilirsiniz. Her türlü kulak yapısına sahip olan insanlar için tasarlanan Airpods Pro özellikleri arasında üç farklı boyda kulaklık bulunması da yer alıyor. Aktif gürültü engelleme özelliğini en üst seviyede kullanıcılara sunmak için düşünülmüş bir özelliktir. Ayrıca iç yapısının konik tasarımda olması kulaklığın kulağa oturmasını kolaylaştırmaktadır.

Ses Deneyimi ve Kalite

Güçlü baslar ve kaliteli tizler ile tüm müziklerde ve filmlerde ihtiyacınız olan gerilimi, duyguyu ve heyecanı yaşayabileceğiniz bir tasarımlar karşımıza çıkıyor. Verimli olması için tasarlanmış Airpods Pro özellikleri arasında uzun pil ömrü de dikkat çeken detaylar arasındadır. Uyumlu ekolayzır ve düşük distorsiyon ile akustiği ve kaliteyi rakiplerinden bir adım öne çıkarmaktadır. Akıllı tasarımı sayesinde en uygun müzik ayarını kulaklığın kulağınıza oturmasına göre ayarlamaktadır. 

A1463086 D380 4A22 A340 9677BD4DE475 - AirPods Pro Özellikleri

Ses gecikmesinin hissedilmeyecek düzeyde olması ile takım arkadaşlarıyla oyun oynayanlar için vazgeçilmez ürünler arasında yerini alacak gibi görünüyor. Modlar arasında hızlıca geçiş yaparak, kulaklığı ihtiyacınıza göre kullanabilirsiniz. Siriile hızlıca iletişime geçerek, mesajları otomatik seslendirebilirsiniz. Birlikte film izlemek ve oyun oynamak için tasarlanmış Airpods Pro, ses paylaşım özelliğiyle aynı şeyi ortak kullanabilmeye imkân sağlıyor. Tek şarj ile yaklaşık 5 saate kadar kullanım sunan kulaklık 18 saat konuşma süresini bizlere vermektedir. Ülkemizdeki satış fiyatı ise 1900 TL civarındadır.

özet
İnceleme Tarihi
İncelenen Ürün
AirPods Pro
Yazar Puanı
51star - AirPods Pro Özellikleri1star - AirPods Pro Özellikleri1star - AirPods Pro Özellikleri1star - AirPods Pro Özellikleri1star - AirPods Pro Özellikleri

Report

Ne Düşünüyorsun?

5 puan
+oy -oy

Yorumlar

Yorum Bırak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
blank - Call Of Duty: Modern Warfare

Call Of Duty: Modern Warfare

blank - Redmi Note 8 Özellikleri

Redmi Note 8 Özellikleri