blank - Age Of Empires 4 Radikal Değişiklikler Yapıyor
in

Age Of Empires 4 Radikal Değişiklikler Yapıyor

Microsoft efsena oyunlardan biri olan Age Of Empires’in yeni serisinin yolda olduğunu duyurdu ve bu konuya dair açıklamalarını yaptı. AOE 4 şimdiden pek çok büyük topluluk tarafından heyecanla beklenirken, geliştiriciler de gözlerini yeni oyuna dikti diyebiliriz.

Oyun ardındaki geliştiriciler Age Of Empires 4 ismi ile oldukça ilgili oldukları için yeni yapılan her türlü çalışmayı ön plana çıkarıyor ve bu çalışmalar ile çok daha fazlasını bizlere sunuyor diyebiliriz. Oyunun yaratacısına göre yeni oyuncuları oyuna bağlamak için tabanlı eğitimler görünüyor ve tonlarca şeyden yararlanmak gibi detaylar çıkıyor karşımıza.

1 2 - Age Of Empires 4 Radikal Değişiklikler Yapıyor

Analitik tabanlı bir eğitim sunmak adına ellerinde bulunan hesaplama gücünü en iyi şeklide kullanabilecekleri bir ortam yaratan oyuncular, bu konuya dair çok daha aktif ve yenilikçi bir dilde hizmet sunuyor. Bu yüzden hem yeni oyuncuların tarzına hem de farklı yaklaşımlarına dokunabiliyor ve ön plana çıkarabiliyoruz.

Bakalım karşımıza çıkacak oyunun içeriklerinde nasıl bir gelişim olacak ve karşımıza neler çıkacak? Hep birlikte bu detaylara göz atarak yakından inceleme yapabiliriz.

Report

Ne Düşünüyorsun?

5 puan
+oy -oy

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
blank - Örümcek Adam 4'e Dair Oynanış Videosu Yayınlandı!

Örümcek Adam 4’e Dair Oynanış Videosu Yayınlandı!

blank - Euro Truck Simulator 2 Türkiye Haritası Çıkış Tarihi

Euro Truck Simulator 2 Türkiye Haritası Çıkış Tarihi